درباره فروشگاه کالای ساختمانی سام تامین

درباره سام تامین

فروشگاه کالای ساختمانی سام تامین با بیش از یک دهه فعالیت در صنعت ساختمان، از سال 1400 در زمینه شیرآلات، اتصالات، خدمات و تجهیزات به صورت آنلاین شروع به کار کرده است.

شرکت سام تجارت مایا با تجربه بیش از یک دهه فعالیت در صنعت تاسیسات ساختمانی و تهویه مطبوع در سال 1398 فعالیت رسمی خود را آغاز نمود.

هدف اصلی از تاسیس فروشگاه آنلاین سام تامین گردآوری محصولات مورد نیاز در پروژه های ساختمانی زیر یک سقف با امکان مقایسه فنی و با مناسب ترین قیمت ها بوده است.

امروزه به دلیل تنوع و گستردگی محصولات در حوزه های مختلف از جمله تاسیسات، شیرآلات بهداشتی، هود سینک، فر، سرامیک و… تهیه مناسب ترین گزینه برای کارفرمایان، سازندگان و حتی مصرف کنندگان نهایی کمی پیچیده و زمان بر می باشد.

بنابراین رسالت اصلی ما معرفی دقیق و مشاوره به مشتریان محترم بوده و امیدواریم با حمایت شما بزرگواران بتوانیم گامی موثر در جهت آبادانی میهن عزیزمان برداریم.

ویژگی های سام تامین

تحویل اکسپرس

سام تامین، تحویل سریع و ایمن کالاها و سفارشات مشتریان عزیز را در اولویت خود قرار داده است

امکان پرداخت در محل

سام تامین به کاربران مناطق 22 گانه تهران این امکان را داده که در صورت تمایل می توانند تسویه حساب خود را در محل و زمان تحویل انجام دهند.

فروش بدون واسطه با ارزان ترین قیمت

به دلیل حجم انبوه خرید و فروش، کلیه فروشندگان و تولیدکنندگان ترجیح می دهند محصولات خود را بدون واسطه به سام تامین ارائه کنند.

امکان خرید از هر مکان و در هر زمان

شما کاربر محترم می توانید از هر مکان و در هر زمان خرید خود را از سام تامین انجام داده و زمان خود را به جای مسافرت های درون شهری غیر ضروری صرف امور مهم تری کنید.